Rekomenduojama

Egzotinės dovanos

 

VEIDO PRIEŽIŪRA, NAUDOJANT ARGANO ALIEJŲsoin du visage à l'huile d'arganAliejus veido priežiūrai

Argano aliejus apsaugo odą nuo išsausėjimo ir suteikia jai elastingumo. Taip pat atgaivina pavargusią bei raukšlių turinčią odą. Apsaugo ir stiprina odą su išsiplėtusiais kapiliarais, tai gera apsauga nuo šalčio. Argano aliejus gali būti naudojamas gydant aknę. Argano aliejus, turtingas vitaminu E, jau amžių amžius naudojamas berberų moterų Maroke. Šis aliejus šiuo metu jau įvertintas viso pasaulio žymių kosmetikų.


Naudojimas

Įtrinkite argano aliejumi veido odą švelniais judesiais. Aliejuką galima naudoti kaip naktinį kremą arba dieninį. Aliejus greitai įsigeria į odą, nepalieka riebalinio sluoksnio. Rekomenduojama naudoti ant drėgnos odos (pvz. patepus rožių, apelsinų žiedų vandeniu)

kŪNO PRIEŽIŪRAsoin du corps à l'huile d'arganApsaugo odą nuo išsausėjimo.

Argano aliejukas tinka kūno odos priežiūrai, patepus argano aliejumi oda tampa švelni ir minkšta. Argano aliejus atstato odos hidro-lipidų sluoksnį, gerina ir dermos ląstelių būklę, saugo nuo senėjimo. Naudojamas siekiant išvengti randų susidarymo, padeda išblukinti strijas po nėštumo ir svorio pokyčių. Naudojant nėštumo metu padeda išvengti strijų atsiradimo.


Argano aliejus taip pat gali padėti nuo reumatinių skausmų,
nudegimų gydymui .Kūno masažas
Argano aliejus ypač populiarus kaip masažo priemonė. Jis ne tik suteikia kūnui drėgmės, bet ir aprūpina odą visomis kitomis reikalingomis savybėmis.

 

 

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA, NAUDOJANT ARGANO ALIEJŲsoin des cheveux à l'huile d'arganŠvelnūs ir stori plaukai

Dėl įvairaus kenksmingo aplinkos poveikio (saulės, šalčio, užterštumo, plaukų dažymo) plaukai tampa sausi, lūžinėjantys. Dėka savo ypatingų savybių Argano aliejus stiprina silpnus, slenkančius plaukus, suteikia jiems švelnumo ir blizgumo. Kadangi argano aliejuje yra daug vitamino E, jis pamaitina ne tik plaukus, bet ir galvos odą ir užtikrina plaukų sveikumą.

Aliejaus naudojimas plaukams

Naudodami įprastas priemones, bent keletą kartų per savaitę palepinkime plaukus natūralaus argano aliejaus kauke. Tai efektyvi vitaminų ir mineralų dozė nualintiems plaukams.
Kaukę rekomenduojama daryti 1-2 kartus per savaitę. Aliejuku ištepkite visus plaukus ir galvos odą. Palaikykite 30 minučių, o jei turite galimybę – palikite kaukę visai nakčiai. Kruopščiai ištrinkite plaukus. Jeigu neturite laiko kaukėms, praturtinkite aliejuku naudojamą šampūną – įpilkite į delną šampūno ir šiek tiek aliejuko, masę ištrinkite tarp delnų ir trinkite plaukus kaip įprasta.

NAGŲ PRIEŽIŪRAsoin des congles à l'huile d'arganTobuli nagai

Argano aliejus stiprina ir apsaugo nagus, suteikia jiems naudingų medžiagų, kad jie taptų žvilgantys ir stiprūs.Aliejaus naudojimas nagams

Rekomenduojama pasidaryti puikią kaukę nagams: 50 % argano aliejaus sumaišyti su 50 % citrinų sulčių ir palaikyti nuo 10 iki 20 minučių.

 

 

Šią kaukę nagams rekomenduojama pasidaryti bent kartą per savaitę, dažnumas priklauso nuo pačių nagučių. Bet kuriuo atveju argano aliejaus kaukė nagams padės juos sustiprinti ir išlaikyti sveikus.

7121

 

Užklausimai ir užsakymai ; egzotinesdovanos@gmail.com arba +37065593170